Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac43.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
DUYURU: Twitter'da @izlemacnet olarak bizi takip edebilirsiniz.
16:45Doxa Katokopias - Anorthosis FamagustaCANLI
16:45Al-Ahli Sports Club Amman - Al-HusseinCANLI
16:30Cobresal - O'Higgins |N|CANLI
16:15Cobresal - O'HigginsCANLI
16:15Rutsiro - Rayon SportsCANLI
16:00Vissel Kobe - Suwon Bluewings |N|CANLI
16:00Al-Merrikh - Otoho d'OyoCANLI
16:00Aïn M'lila - MagraCANLI
16:00Universidad Central de Venezuela - UreñaCANLI
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)CANLI
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
15:45KMC - DodomaCANLI
00:00Arsenal - Rapid Vien - UEFA HD |N|
00:00AS Roma - Young Boys - UEFA HD |N|
00:00AZ Alkmaar - Napoli - UEFA HD |N|
00:00Benfica - Lech Poznan - UEFA HD |N|
00:00CFR Cluj - CSKA Sofia - UEFA HD |N|
00:00Granada CF - PSV - UEFA HD |N|
00:00Molde - Dundalk - UEFA HD |N|
00:00Nice - B Leverkusen - UEFA HD |N|
00:00Omonia - PAOK - UEFA HD |N|
00:00Rangers - St Liege - UEFA HD |N|
00:00R. Sociedad - Rijeka - UEFA HD |N|
00:00S. Prague - Beer Sheva - UEFA HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
17:30Jeel Club - Adalah
17:45Riffa - Khalidiya
18:00Oran - Kabylie
18:00King Faisal Babes - International Allies
18:15Cherno More Varna - Etar 1924 Veliko Tarnovo
18:15Voluntari - Academica Clinceni
18:30Yarmouk Kuwait - Qadsia
19:00Lija Athletic - Ħamrun Spartans
19:00Kaizer Chiefs - Bamenda
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor
19:00SONABEL - Rail Club du Kadiogo
19:00Karmiotissa Polemidion - Salamis Famagusta
19:30Moghreb Tétouan - Chabab Mohammedia
19:30Al-Faisaly Amman - Sahab Club
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
19:40Miedz Legnica - Stomil Olsztyn
20:00Fortuna Köln - Rot-Weiß Oberhausen
20:00Tirana - Partizani Tirana
20:00Bourg-Péronnas - Avranches
20:00Sète 34 - Créteil-Lusitanos
20:00Quevilly - Bastia-Borgo
20:00Villefranche - Orléans
20:00Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
20:00Napredak Kruševac - Voždovac
20:00Fastav Zlín - Jablonec
20:30Juniors - Austria Klagenfurt
20:30Rapid Wien - Kapfenberger
20:30Amstetten - Avusturya Lustenau
20:30Barnsley - Bournemouth
20:30Fortuna Düsseldorf - Darmstadt 98
20:30Holstein Kiel - Bochum
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
20:30Barnsley - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
20:45Maastricht - Graafschap
20:45Telstar - Cambuur
21:00Magdeburg - Meppen
21:00Araruama - Ceres Rio de Janeiro
21:00Barcelona Esporte Clube - Abril 7
21:00Barra Mansa - Mesquita
21:00Clube Atlético da Barra da Tijuca - Perolas Negras
21:00Tigres do Brasil - Casimiro de Abreu
21:00Queimados - Carapebus
21:00Arab Contractors - Arta Solar
21:00Køge - Helsingør
21:00Skive - Hobro
21:00Accra Hearts of Oak - Karela
21:00Stade Lausanne-Ouchy - 1900
21:00Odense Boldklub - Fodbold
21:15Étoile Filante - Ouagadougou
21:30Wegberg-Beeck - Sportfreunde Lotte
21:30MAS - Rabat
21:30Argesul Pitesti - Dinamo București
22:00Club Aurora - Always Ready
22:00Boulogne - Lyon-Duchère
22:00Red Star Saint-Ouen - Annecy
22:00Mans - Stade Briochin
22:00Concarneau - Stade Lavallois
22:00Grasshopper Club Zürich - Kriens
22:00Neuchâtel Xamax - Aarau
22:00Sparta Rotterdam - Emmen
22:00Oeste Futebol Clube - Guarani
22:15Budafoki MTE-Ujbuda - Újpest
22:25Grazer - Wacker Innsbruck
22:30Dungannon Swifts - Coleraine
22:30Hermanos Colmenares - Llaneros
22:30Hertha - Union Berlin
22:30Cracovia - Wisła Kraków
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Aberystwyth Town - Connah's Quay
22:45Zulte Waregem - Anderlecht
22:45Queen of the South - Inverness
22:45Zulte Waregem - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
23:00Puerto Nuevo - Central Ballester
23:00Círculo Deportivo - Mayo
23:00Club Olimpo - Sansinena
23:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Juventud Unida de Gualeguaychú
23:00Deportivo Madryn - Club Atletico Huracán Las Heras
23:00Club Bolívar - San Jose Oruro
23:00Municipal Limeño - Atletico Marte
23:00Almere City - Utrecht
23:00Helmond Sport - Ahead Eagles
23:00Deportes La Serena - Deportes Iquique
23:00Athletic Bilbao - Celta de Vigo
23:00Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
23:00Ascoli Calcio 1898 - Delfino Pescara 1936
23:00Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:10San Telmo - Deportivo Armenio
23:10Deportivo Paraguayo - Lugano
23:10Espanol - Juventud Unida de San Miguel
23:15Gudja United - Balzan
23:30Sportivo Desamparados - Club Cipolletti
23:30Penafiel - Leixões
00:00Club Sportivo Estudiantes - Club Sportivo Penarol
00:00Villa Santa Brigida - Palmas
00:00Guia - Arucas
00:00Inter Playa del Carmen - Pioneros de Cancun
00:00Tauro - San Francisco
00:00Deportivo Táchira - Aragua
00:30Olmedo - Técnico Universitario
01:00Instituto Atlético Central Córdoba - Club Almagro
01:15Unión San Felipe - Barnechea
01:15Vitoria Salvador - Confianca
01:20Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
01:30Club Atlético Sarmiento Resistencia - Central Norte
02:0012 de Octubre FutbolClub - Guairena
02:30Sportivo Las Parejas - Club Defensores de Pronunciamiento
03:00Club Villa Mitre - Juventud Unida Universitario
03:00Guabirá - Club Jorge Wilstermann
03:00Deportivo Cuenca - Mushuc Runa Sporting Club
03:00Metropolitanos - Caracas
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Paraná Clube
03:30Club Atlético Banfield - Rosario Central
03:40Patriotas - Millonarios Fútbol Club
04:00Suva - Labasa
07:00Blaublitz Akita - Imabari
07:00Grulla Morioka - Roasso Kumamoto
08:00Kagoshima United - Fukushima United
08:00Kataller Toyama - Kamatamare Sanuki
08:00Lyallpur - Pakistan Civil Aviation
08:00Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
08:00Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
08:00Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale
09:00Gifu - Gainare Tottori
10:00Afghan - Baloch Quetta
10:00Pakistan Navy - Asia Ghee Mills
10:00Yokohama - Sagan Tosu
11:00Muangkan United - Donmueang Police Station
11:00Udon United - Siam Navy
12:00Chippa United - Black Leopards
12:00Farms - WAPDA
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Comuna Recea
12:00Concordia Chiajna - Slatina
12:00Farul Constanța - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Gloria Buzău - Aerostar Bacau
12:00Resita - Ripensia Timisoara
12:00Pandurii Targu - U Craiova 1948
12:30Hougang United - Albirex Niigata Singapore
12:30Lion City Sailors - Balestier Khalsa
12:30Tampines Rovers - Geylang International
12:30Tanjong Pagar United - Courts Young Lions
13:00Keshla - Sabail
13:00Sozopol - Lokomotiv Sofia
13:00Ústí nad Labem - Lisen
13:00Van - Noah Yerevan
13:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi
13:00Juventude Evora - Lusitano de Evora
13:00Unirea Slobozia - Petrolul Ploiești
13:00Krasnodar - Spartak Moskova
13:30Calamocha - Almudévar
13:30Neftekhimik Nizhnekamsk - Tom Tomsk
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor
13:30Göztepe - Kayserispor
13:45Arman Gohar - Baadraan Tehran
13:45Fajr Sepasi - Navad Urmia
13:45Rayka Babol - Malavan
13:45Shahrdari Astara - Sanat Mes Kerman
14:00Parnu - Tabasalu JK Charma
14:00SuperSport United - Orlando Pirates
14:00Reyhan Alborz - Pars Jonoubi
14:00Havadar - Qashqai
14:00Sporting de Gijón - Real Oviedo
14:00Recreativo de Huelva - Marino
14:00Belchite 97 - Real Zaragoza
14:00Cuarte - Sariñena
14:00Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
14:00Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław
14:00Podlasie - Wiazownica
14:00Feirense - Benfica
14:00Alcains - Mortágua
14:00Trofense - Vila Real
14:00Agueda - Valadares Gaia Futebol Clube
14:001º de Dezembro - Torreense
14:00Bangkok United - Chiang Rai City
14:00Lamphun Warrior - Chonburi
14:00Nong Bua Pitchaya - Prachuap
14:00Samut Prakan City - Maejo United
14:00ZESCO United - Prison Leopards
14:00Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan
14:00İrtiş Omsk - Dynamo Bryansk
14:00Shinnik Yaroslavl - SKA-Khabarovsk
14:00Volgar Astrakhan - Orenburg
14:00Krylia Sovetov - Yenisey Krasnoyarsk
14:30Esteghlal - Chooka Talesh
14:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Molasani
14:30Shahin - Khosheh Talaei
14:30Rayo Cantabria - Siete Villas
14:30Melilla - Antequera
14:30Jastrzębie - Belchatow
14:30Púchov - Slavoj Trebišov
14:30Komarno - Skalica
14:30Košice - Poprad
14:35Jiangsu Sainty - Tianjin Teda
14:40Nieciecza - ŁKS Łódź
15:00Sportist Svoge - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
15:00Nzoia Sugar - Kariobangi Sharks
15:00Tusker - Bandari
15:002 Korriku - Kek-U
15:00Arberia - Drenica Skënderaj
15:00Trepca 89 - Gjilani
15:00Borec - Shkëndija
15:00Drita Bogovinje - Veleshta
15:00Skopje - Gostivar
15:00Kadino - Korabi Diber
15:00Kozuv Gevgelija - Rosoman 83
15:00Velazerimi 77 - Labunishta
15:00Błękitni Stargard Szczeciński - Skra Czestochowa
15:00Pogon - Wigry Suwałki
15:00MLKS Znicz Biala Piska - Legia Warsaw
15:00Vilaverdense - Aguia Vimioso
15:00Harjaleh - Hurriya
15:00Rayong - Ratchaburi
15:00Onduparaka - Express
15:00Lviv - Inhulets Petrove
15:00Eintracht Braunschweig - Pauli
15:00Greuther Furth - Heidenheim
15:00Hamburger - Hannover 96
15:00Osnabruck - Karlsruher
15:00Akron Tolyatti - Baltika Kaliningrad
15:00Alania Vladikavkaz - Chertanovo Moskova
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Nizhniy Novgorod
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Prostějov - Fotbal Třinec
15:30Hradec Kralove - Varnsdorf
15:30Chrudim - Graffin Vlašim
15:30Slavoj Vysehrad - Blansko
15:30Viktoria Zizkov - Vysočina Jihlava
15:30Kustosja - Bijelo Brdo
15:30Burnley - Everton
15:30Croatia Zmijavc - Orijent
15:30Hrvatski Dragovoljac - Dubrava
15:30Opatija - Dinamo Zagreb
15:30Ekwendeni Hammers - Stars
15:30Karonga United - Bullets
15:30MAFCO - CIVO United
15:30Mighty Tigers - Lions
15:30Mighty Wanderers - Silver Strikers
15:30Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Botoșani
15:30Reading - Nottingham Forest
15:30Reading - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
15:35Ain - Ajman Club
15:35Khor Fakkan - Sharjah
16:00Levante - Getafe
16:00Kaiserslautern - Duisburg
16:00Dynamo Dresden - Uerdingen 05
16:00Ingolstadt 04 - Lübeck
16:00Viktoria Köln - 1860 München
16:00Turkgucu Ataspor - SpVgg Unterhaching
16:00Waldhof Mannheim - Saarbrucken
16:00Bonner - Wuppertaler
16:00Borussia Dortmund - Straelen
16:00Preussen Munster - Borussia Mönchengladbach
16:00Weiss Ahlen - Bergisch Gladbach 09
16:00Lippstadt 08 - Rodinghausen
16:00Erzeni Shijak - Partizani Tirana
16:00Mahia - Armée Patriotique Rwandaise
16:00Nkana - Bantu
16:00Platinum - Costa
16:00Biskra - Hussein
16:00Saoura - Alger
16:00Fremad Amager - Viborg
16:00Gillingham - Swindon Town
16:00Scunthorpe United - Leyton Orient
16:00Buildcon - Zanaco
16:00Rayo Vallecano - Logroñés
16:00Frosinone Calcio - ChievoVerona
16:00SPAL - Pisa 1909
16:00Cremonese - Virtus Entella
16:00Lecce - Unione Venezia
16:00Salernitana 1919 - Cittadella
16:00Fakel Voronezh - Chaika Peschanokopskoye
16:00Torpedo Moskova - Veles Moskova
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Konyaspor - Erzurumspor
16:00Yeni Malatyaspor - İstanbul Başakşehir
16:00Bohemians 1905 Prag - Pardubice
16:00Opava - Banik Ostrava
16:30Spartak Moskova - Tambov
17:00Spezia Calcio - Lazio
17:00Troyes - Paris
17:00Spezia - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
17:00Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
17:30Köln - Wolfsburg
17:30Arminia Вielefeld - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
17:30Reggina Calcio - Brescia Calcio
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham
18:00Vejle Boldklub - Midtjylland
18:00Brentford - Blackburn Rovers
18:00Bristol City - Birmingham City
18:00Coventry City - Rotherham United
18:00Huddersfield Town - Queens Park Rangers
18:00Millwall - Derby County
18:00Norwich City - Sheffield Wednesday
18:00Preston North - Wycombe Wanderers
18:00Stoke City - Middlesbrough
18:00Swansea City - Luton Town
18:00Watford - Cardiff City
18:00Alloa Athletic - United
18:00Dundee - Arbroath
18:00Greenock Morton - Heart of Midlothian
18:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic
18:00Hamilton Academical - Kilmarnock
18:00Livingston - Dundee United
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Mirren - Aberdeen
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:00Ponferradina - Las Palmas
18:00Coventry - Rotherham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Sigma Olomouc - Příbram
18:15Sevilla - Real Madrid
18:15Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
18:30Waalwijk - VVV-Venlo
18:30Moreirense - Vicente
18:30Vitoria Guimaraes - Portimonense
19:00Stade Rennais - Lens
19:00Krasnodar - Rotor Volgograd
19:00Zenit Saint Petersburg - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Rennes - Lens (beIN SPORTS HD 4)
19:00Austria Wien - Sturm Graz
19:00Rheindorf Altach - Pölten
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Bull Salzburg
19:30Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
20:00Juventus - Torino
20:00Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:15Mirandés - Lugo
20:30Bayern Munich - Leipzig
20:30West Ham United - Manchester United
20:30Atletico Madrid - Real Valladolid
20:30Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
20:30Viktoria Plzen - Karviná
20:45Fortuna Sittard - Willem
21:00Famalicão - Sporting Lisbon
21:00Auxerre - Chamois Niortais
21:00Chambly - Valenciennes
21:00Clermont Foot - Pau
21:00Sochaux-Montbéliard - Nancy
21:00Rodez Aveyron Football - Amiens
21:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
21:00Toulouse - Avant de Guingamp
21:00Dunkerque - Châteauroux
22:00Ajax - Twente
22:00Legia Warsaw - Lechia Gdańsk
22:30Málaga - Cartagena
22:30Basel - Servette
22:45Internazionale Milano - Bologna 1909
22:45Club Brugge - St.Truiden (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
22:45Club Brugge - Sint-Truidense
23:00Montpellier - Paris Saint-Germain
23:00Chelsea - Leeds United
23:00Cádiz - Barcelona
23:00Zwolle - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Flamengo
23:00Santos - Sociedade Esportiva Palmeiras
23:00Montpellier - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Tondela
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
01:00Bajai - Ceará Sporting Club
01:00Fluminense FutbolClub - Clube Atlético Paranaense
03:00Coritiba Foot Ball Club - Clube Atletico Bragantino
06:00Club León - Guadalajara
08:00Oita Trinita - Vegalta Sendai
09:00Shonan Bellmare - Gamba Osaka
13:30Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Rostov - FC
14:15Feyenoord - Heracles Almelo
14:30Hellas Verona - Cagliari Calcio
14:30Verona - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
15:00Lille - Monaco
15:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
15:00Ross County - Rangers
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:00Lille - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
15:30Erzgebirge - Jahn Regensburg
15:30Paderborn 07 - Nurnberg
15:30Würzburger Kickers - Sandhausen
15:30Genk - Royal Antwerp
15:30Paderborn - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
16:00Granada - Huesca
16:00Antalyaspor - Ankaragücü
16:00SønderjyskE - Nordsjælland
16:00Alcorcón - Almería
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:00Zbrojovka Brno - Dynamo Ceske Budejovice
16:30Dynamo Moskova - Arsenal Tula
16:30Alkmaar - Groningen
16:30Utrecht - Haag
16:30Djurgårdens - Varbergs BoIS
16:30Falkenbergs - Mjällby
16:30Elfsborg - Fotboll
16:30Göteborg - Sirius Fotboll
16:30Norrköping - Helsingborgs
16:30Kalmar - Häcken
16:30Malmö - Östersunds
16:30Swarovski Tirol - Wolfsberger
16:30Örebro - Hammarby
16:30Hartberg - Rapid Wien
17:00Angers - Lorient
17:00Dijon - Saint-Étienne
17:00Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
17:00Nantes - Strasbourg
17:00Parma - Benevento Calcio
17:00Roma - Sassuolo Calcio
17:00Udinese Calcio - Atalanta
17:00Roma - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Udinese - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
17:00Bordeaux - Brest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Reggiana 1919 - Monza Brianza 1912
17:00Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
17:15Sheffield United - Leicester City
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Вremen - Stuttgart
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Nacional da Madeira - Santa Clara
18:00Beerschot Wilrijk - Eupen
18:00Mladá Boleslav - Teplice
18:00Copenhagen - Horsens
18:00Celtic - Johnstone
18:00Espanyol - Sporting de Gijón
18:00Luzern - Young Boys
18:00Sion - Lugano
18:00Zürich - Lausanne-Sport
18:15Osasuna - Real Betis
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
18:45Heerenveen - Eindhoven
19:00Stade de Reims - Nice
19:00CSKA Moskova - Khimki
19:00Denizlispor - Fenerbahçe
19:00Reims - Nice (beIN SPORTS HD 4)
19:00LASK Linz - Ried
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bodø-Glimt - Stabæk Fotball
19:00Kristiansund - Grenland
19:00Mjøndalen - Start
19:00Sandefjord Fotball - Viking
19:00Brann - Sarpsborg 08
19:00Strømsgodset - Haugesund
19:30Tottenham Hotspur - Arsenal
19:30Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - Bayer 04 Leverkusen
20:00Krotone - Napoli
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:00Crotone - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:00Lyngby Boldklub - Randers
20:15Standard Liège - Mechelen
20:15Albacete Balompié - Girona
20:30Villarreal - Elche
20:30Ave - Boavista Porto
20:30Sparta Prague - Slavia Prague
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
21:00Molde - Aalesunds
22:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Vasco da Gama
22:00São Paulo - Sport Club do Recife
22:15Liverpool - Wolverhampton
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:30Sabadell - Real Oviedo
22:45Sampdoria - Milan
22:45Sampdoria - Milan (beIN SPORTS HD 3)
22:45Oostende - Gent
23:00Metz - Lyon
23:00Deportivo Alavés - Real Sociedad
23:00Columbus Crew - England Revolution
23:00Belenenses - Braga
23:00Benfica - Paços de Ferreira
23:00Metz - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Real Zaragoza - Fuenlabrada
23:00Vicenza Calcio - Cosenza Calcio
00:15Clube Atlético Mineiro - Sport Club Internacional
03:30Club Universidad Nacional - Cruz Azul
19:00Soçi - Akhmat
19:30Trabzonspor - Sivasspor
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Slovan Liberec - Slovácko
20:00Pogoń Szczecin - Stal Mielec
20:00Vålerenga Fotball - Rosenborg
21:00Aarhus - Brøndby
21:00Tenerife - Leganés
22:30Hoffenheim - Augsburg
22:30Wisła Płock - Górnik Zabrze
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Fiorentina - Genoa
22:45Ajaccio - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
22:45R. Charleroi - Kortrijk
22:45Ajaccio - Havre
23:00Brighton & Hove Albion - Southampton
23:00Eibar - Valencia
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Mallorca - Castellon
23:00Pordenone Calcio - Empoli
23:15Farense - Marítimo
05:30Seattle Sounders - Minnesota United
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
16:00İstanbulspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Akhisarspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Keçiörengücü - Giresunspor (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altay - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Wolfsburg - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - West Ham (S SPORT HD)
23:00Valladolid - Osasuna (spor SMART HD)
13:30Hatayspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
15:30Wolverhampton - Aston Villa (S SPORT HD)
16:00Valencia - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00Balıkesirspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Ç.Rizespor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kayserispor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30B.Dortmund - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Newcastle - WBA (S SPORT HD)
18:15Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Fenerbahçe - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Huesca - Alaves (spor SMART HD)
23:00Everton - Chelsea (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
13:30Boluspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30BB Erzurumspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Altınordu - Akhisarspor (TRT Spor HD)
13:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Southampton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
16:00Real Sociedad - Eibar (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Altay (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00M.Başakşehir - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
17:15Crystal Palace - Tottenham (S SPORT HD)
17:30Augsburg - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
18:15Real Betis - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
19:00Giresunspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:30Fulham - Liverpool (S SPORT HD)
20:00B.Leverkusen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Elche - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Burnley (S SPORT HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
16:00Menemenspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Ankaraspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Ankaraspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
23:00Celta Vigo - Cadiz (spor SMART HD)
17:00Fenerbahçe Beko - Lyon ASVEL (W) |N|CANLI
17:00San Lorenzo de Almagro - OberaCANLI
17:00Ankara Kolejliler - Asya KartallariCANLI
15:45NGTY Novosibirsk - AltGTU BarnaulCANLI
18:00Latvijas Universitate - VEF Rīga
19:00Khimik Yuzhny - Harkivsky Sokoly
19:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Koleji
19:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Anadolu Efes - Saski Baskonia
19:30Anadolu Efes - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Ahli Manama - Manama
20:00Bratunac - Takovo Leotar Trebinje
20:00Koss - Kadrina Karud
20:00Dynamic - Sloboda Uzice
20:00Dnipro - Dinamo Odessa
20:00Club Deportivo Hispano Americano - Boca Juniors
20:00Libertad Sunchales - Quimsa
20:30Caxias - Interforce Minas
20:30Ternopil Tneu - Kyiv Basket
21:00Žalgiris - Barcelona Bàsquet
21:00Baskets Oldenburg - Chemnitz 99
21:00EBAA - Svendborg Rabbits
21:00Mladost - Fair Play
21:00Zalgiris Kaunas - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
21:00Benfica - Ovarense Basquetebol
21:04Borås Basket - Andrey Svetlakov
21:04Norrkoping Dolphins - KFUM Nässjö
21:04Umea BSKT - Fryshuset
21:15Paide Viking Window - Keila Kervpallikool
22:00Gravelines - Boulazac Basket Dordogne
22:00Chorale Roanne Basket - ESSM Le Portel Cote d'Opale
22:00Cibona - KK
22:00Worcester Wolves - Plymouth Raiders
22:25Stal Ostrow Wielkopoiski - Spojnia Stargard Szczecinski
22:30Bayern Munich - Khimki
22:30Crailsheim Merlins - Goettingen
22:30Dijon Bourgogne - Orléans Loiret Basket
22:30Levallois Metropolitans - Strasbourg
22:30Oostende - Phoenix Brussels
22:30Atenas Cordoba - Comunicaciones Mercedes
22:30Obras Sanitarias Buenos Aires - Gimnasia Comodoro
22:30Bayern Münih - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
22:30Bristol Flyers - Manchester Giants
22:45A.M.I.C.S. Castelló - Penas Huesca
23:00Real Madrid Baloncesto - ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:00Maryland Terrapins - Saint Peter's Peacocks
23:00Real Madrid - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 4)
23:15Casino Ginásio - Sampaense Basket
23:30UNIFACISA - Uniceub-BRB-Brasilia
23:30Academico - GRIB Escondnovoengenho
23:30Galitos - Beira
23:30Queluz - Benfica
00:00Club Athletico Paulistano - Mogi das Cruzes
00:00Stony Brook Seawolves - Fairfield Stags
01:00Argentino de Junin - Club Ferro Carril Oeste
01:00Ciclista Olimpico de La Banda - Club San Martín de Corrientes
01:00California Baptist Lancers - Güney-Doğu Louisiana Lions
01:00Creighton Bluejays - Kennesaw State Owls
01:00Michigan State Spartans - Detroit Mercy Titans
01:00Tulsa Golden Hurricane - Texas Arlington Mavericks
02:00Charlotte 49ers - Georgia State Panthers
02:00Virginia Cavaliers - Kent State
02:30Cerrado - Cearense
03:00Duke Blue Devils - Bellarmine
03:00Eastern Michigan Eagles - Toledo Rockets
03:00Florida International - Jacksonville State Gamecocks
03:00Georgia Bulldogs - Jacksonville Dolphins
03:00Marquette Golden Eagles - Wisconsin Badgers
03:00Purdue Boilermakers - Valparaiso Crusaders
03:30Union Formosa - Instituto de Cordoba
04:00Bradley Braves - South Dakota State Jackrabbits
04:00Memphis Tigers - Central Arkansas Bears
04:00Miami Hurricanes - Stetson Hatters
04:00Mississippi State Bulldogs - North Texas Mean Green
05:00Auburn Tigers - South Alabama Jaguars
05:00Minnesota Golden Gophers - North Dakota
05:00Seton Hall Pirates - Oregon Ducks
05:00Texas Tech Red Raiders - Troy Trojans
06:00Sichuan Blue Whales - Zhejiang Golden Bulls
07:30Shenzhen Aviators - Shanxi Fenjiu Loongs
09:00Busan KT Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus
09:00Changwon LG Sakers - Wonju Dongbu Promy
09:05Chiba Jets - Shimane Susanoo Magic
09:05Osaka Evessa - Utsunomiya Brex
10:30Shandong Heroes - Jiangsu Dragons
11:00Seoul Samsung Thunders - Egis
12:00Astana - Nizhny Novgorod
12:05Akita Northern Happinets - Hiroshima Dragonflies
13:00Fethiye Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Fethiye Belediye - Darüşşafaka
15:15Beşiktaş - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Türk Telekom
15:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban
17:30Gaziantep Basket - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Royal Halı Gaziantep - Tofaş
18:00Athens - PAOK
18:00Aris Thessaloniki - Promitheas Patras
18:00Harilaos Trikoupis - Iraklis
18:00Kolossos Rodou - Larisa Basket
19:05Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem
20:00Galatasaray - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Galatasaray Medical Park - Büyükçekmece
20:00Iberostar Tenerife Canarias - Obradoiro
20:30Peristeri - Lavrio
20:45Ironi Nahariya - Maccabi Haifa
21:00Hapoel Holon - Maccabi Tel Aviv
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Valencia
22:45FIATC Joventut Badalona - Basket Zaragoza 2002
13:00Petkimspor - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00MoraBanc Andorra - Real Betis
14:30Bilbao Basket - Estudiantes Madrid
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
16:00Tsmoki-Minsk - CSKA Moskova
17:30Fenerbahçe Beko - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Ionikos Nikeas - Panathinaikos
18:00Zenit Saint-Petersburg - UNICS
19:00Saski Baskonia - Delteco
19:00Unicaja Málaga - Universidad Catolica de Murcia
20:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Burgos - Real Madrid Baloncesto
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
14:00Adana Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
16:00Fenerbahçe - İzmit Bld. (tivibu SPOR HD)

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac43.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac43.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.